Смольніков

Юрій Смольніков

Юрій Смольніков

  • Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Національного авіаційного університету. Закінчив Національний педагогічний університеті імені М.П. Драгоманова у 1993. Того ж року поступив в аспірантуру до Інституту історії НАН України. Після закінчення аспірантури працював до 1999 у відділі історії України другої половини ХХ століття. У 1996 навчався та стажувався у Гарвардському університеті (м. Кембридж, США).
  • З 1999 по 2000 викладав історію української та зарубіжної культури в Європейському університеті. З 2001 по 2003 викладав всесвітню історію в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. Паралельно працював у приватній гімназії Євроленд (1999-2003). Викладав там всесвітню та українську історію, а також читав англомовні спецкурси з історії Великої Британії та США.
  • У 2007 році стажувався у Масачусетському університеті (м. Амхерст, США).
  • З осені 2003 року по теперішній час працює в «англомовному проєкті» Національного авіаційного університету (м. Київ) на кафедрах історії та документознавства і соціології та політології, де викладає англомовні курси: історія світової культури, соціологія, політологія, історія України. З двох останніх курсів опублікував підручники і практикум, з інших розробив електронні підручники. Організував англомовний студентський історико-політичний дискусійний клуб.
  • Контактна електронна адреса: smolnikov.iurii@youthplanning.org.

Комментарии недоступны