Заходи

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛИХ СТОЛІВ

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДАХ ПРОЕКТУ

Для кожного круглого столу відбираються представники декількох команд, які на ньому повинні презентовати та обговорити свої ідеї та проекти, спрямовані на вирішення муніципальних проблем різних міст і населених пунктів України за напрямами:

  1. Участь молоді у муніципальному управлінні.
  2. Соціальна робота з молоддю.
  3. Молодіжна освіта.
  4. Зайнятість молоді.
  5. Захист навколишнього середовища і розвиток екологічної культури молоді.
  6. Культура і дозвіллля молоді.

Під час відбору учасників круглих столів буде враховуватися ступень готовності проектів та презентацій молодіжних команд. Ми орієнтовані на залучення до обговорення представників якомога більшої кількості
молодіжних команд з різних регіонів України. Проте ті команди, які зможуть підготувати особливо актуальні та якісні проектні пропозиції і презентації, можуть бути запрошені взяти участь у кількох круглих столах.

На кожний стіл також будуть запрошуватися вітчизняні та закордонні експерти, представники місцевого самоврядування для обговорення актуальних питань муніципального планування.

Останній термін реєстрації команд 04 лютого 2017 року.

За результатами роботи круглих столів найкращі 20 команд будуть запрошені взяти участь у фестивалі молодіжних муніципальних проектів, що проведення якого заплановано у Запорізькому національному університеті у лютому 2017 року.

Передбачається компенсація витрат учасників круглих столів і фестивалю на проїзд і проживання.

Комментарии недоступны